Фізична охорона

Досвід сьогодення свідчить, що фізична охорона є невід’ємною і необхідною умовою ефективної та успішної роботи будь-якої компанії, підприємства чи установи.

Підрозділ «ТИГР» професійно забезпечує комплексну  фізичну охорону об’єктів незалежно від форм власності: магазинів, торговельних мереж, бізнес-центрів, навчальних закладів, мафів, кафе, ресторанів, розважальних закладів, офісних чи складських приміщень, промислових підприємств, об’єктів будівництва, фінансових установ, приватних будинків  тощо.

За домовленістю з клієнтом фізична охорона може здійснюватися охоронниками цілодобово або на чітко встановлений період часу, щоденно або у конкретно визначені дні.

Комплексна охорона включає в себе фізичну охорону об’єкта, здійснення контрольно-пропускного режиму, патрулювання об’єкта та прилеглої території (в тому числі з використанням службових собак), захист від рейдерських захоплень, цілодобовий нагляд та охорону технічними засобами захисту (підключення до пультової охоронної сигналізації, відеомоніторинг).

Працівники охорони виконують службові обов’язки у повному спорядженні з відповідними шевронами та використовують спеціальні засоби для нейтралізації зловмисників.