Охорона масових заходів

При проведенні масових заходів існують загрози терористичних актів, хуліганства, вандалізму, паніки або ж навмисного нанесення шкоди здоров’ю учасників та відвідувачів… Тому організатори зобов’язані вжити всіх необхідних заходів щодо зниження ризиків та загроз, а саме подбати про належну охорону.

Забезпечення безпеки під час проведення масових заходів включає детальний аналіз та виявлення загроз, попередження несанкціонованого вторгнення підозрілих або небажаних осіб, захист людей від протиправних дій, розробку методів запобігання небажаних  ситуацій, контроль і моніторинг обстановки, що склалися.  Охорона нечисленних заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни.

Професіонали підрозділу підходять до питання охорони масштабних заходів з особливою серйозністю:  проводять експертизу місця проведення та масовості заходу, аналізують і виявляють можливі загрози та шляхи проникнення небажаних осіб, можливість здійснення терористичних актів, ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуацій і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз.  

Підрозділ складається з колишніх військовослужбовців спецпідрозділів, працівників силових структур та професійних спортсменів, які пройшли спеціальну підготовку і здатні виконувати завдання будь-якої складності для охорони масштабних масових заходів.

Так, наші охоронці виконували найвідповідальніші завдання з охорони концертів легендарного рок-гурту «Океан Ельзи», Фестивалю OPEN AIR, VII фольклорно-етнографічного фестивалю «Malanka Fest», грандіозного фестивалю автомотоавіатехніки та якісної музики “МСЛ Drive for Life Fest”, фестивалю техноспорту «Аркан -2019» тощо. Завдяки цьому ми маємо великий досвід у сфері забезпечення безпеки масштабних заходів.

Обравши підрозділ швидкого реагування «ТИГР» Ви переконаєтеся, що ми здатні вирішити будь-які завдання, пов’язані з забезпеченням безпеки масових заходів.