Пультова охорона будинків (дач)

Монтаж сучасного надійного обладнання здійснюється  всередині будівлі та по всьому периметру прибудинкової території для забезпечення комплексного захисту.

Гарантуємо професійне та швидке підключення будинку, котеджу  (дачі) фахівцями технічної служби, які мають великий досвід роботи у галузі створення систем комплексної безпеки. Наші фахівці надають безкоштовну консультацію з питань вибору систем безпеки для Вашого дому.

Центральний пульт отримує всю інформацію про стан об’єкта і стан сигналізації. Робота операторів пульта спостереження та груп швидкого реагування здійснюється цілодобово.

Наявність автомобільних груп швидкого реагування  та груп на мотоциклах забезпечує  швидке реагування та прибуття охоронців за лічені хвилини у разі виявлення небезпеки.

Проектування і монтаж додаткового обладнання здійснюється за бажанням клієнта, зокрема встановлюються додаткові сповіщувачі руху, сповіщувачі на відкриття вікон та дверей, сповіщувачі контролю за периметром прибудинкової території , сповіщувачі проти вогню, диму та чадного газу та сповіщувачі про затоплення, тривожні кнопки.                          

Якщо у вас є домашні тварини, то запобігти помилковому спрацюванню сигналізації можна, встановивши спеціальні датчики, які не реагують на малорозмірні рухомі об’єкти.

Наші фахівці проводять гарантійне та постгарантійне обслуговування технічних засобів охоронної сигналізації, швидко і якісно усунуть  будь-які проблеми, що виникли з обладнанням.

  • Абонплата від 350 грн/ міс. (за умови підписання договору на 1 рік).
  • При сплаті абонплати за 6 місяців – знижка 5%.
  • При сплаті абонплати за 12 місяців – знижка 10%.
  • Перепідключення з інших охоронних фірм здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Тариф «Вікенд»

Охоронна сигналізація надається в оренду на період до 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання(Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 110 грн/доба.    

Тариф «Тимчасовий»

Охоронна сигналізація надається в оренду на термін від 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання(Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 55 грн/доба.