Пультова охорона квартир

Кожен з нас розуміє наскільки важливою є охорона приватного житла в сучасних умовах.

Сучасне надійне та сертифіковане обладнання для пультової охорони квартир дозволить охопити та надійно захистити все приміщення від злочинних посягань. Є можливість підключити  підвальні приміщення в багатоповерхових житлових будівлях, комори, гаражі тощо.

Гарантуємо професійне та швидке підключення квартири фахівцями, які мають великий досвід роботи у галузі створення систем комплексної безпеки. 

За бажанням клієнта можемо встановити додаткове обладнання: сповіщувачі руху, сповіщувачі відкриття дверей та вікон, сповіщувачі проти вогню, диму та чадного газу, сповіщувачі реагування на затоплення, тривожні кнопки.

Якщо у вас  є домашні тварини, то запобігти помилковому спрацюванню сигналізації можна, встановивши спеціальні датчики, які не реагують на рухомі об’єкти.

Наявність автомобільних груп швидкого реагування та груп на мотоциклах забезпечує  швидке реагування на тривожні повідомлення та прибуття співробітників на об’єкт за лічені хвилини.

Центральний пульт отримує інформацію про стан об’єкта і стан сигналізації. Робота операторів пульта спостереження та груп швидкого реагування здійснюється в режимі 24/7.

Технічний відділ здійснює періодичне сервісне обстеження та обслуговування систем та засобів охоронної сигналізації в цілодобовому режимі у вихідні та святкові дні.

  • Абонплата від 250 грн/ міс. (за умови підписання договору на 1 рік).
  • При сплаті абонплати за 6 місяців – знижка 5%.
  • При сплаті абонплати за 12 місяців – знижка 10%.
  • Перепідключення з інших охоронних фірм здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Тариф «Вікенд»

Охоронна сигналізація надається в оренду на період до 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання (Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 100 грн/доба.    

Тариф «Тимчасовий»

Охоронна сигналізація надається в оренду на термін від 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання(Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 50 грн/доба.