Пультова охорона об’єктів бізнесу

Здійснюємо пультову охорону навчальних закладів, установ, магазинів, торговельних мереж, кафе, ресторанів, баз відпочинку, розважальних закладів, офісних, виробничих та складських приміщень, заводів, фабрик, об’єктів будівництва, АЗС, автомийок, фінансових установ тощо.

Послуги пультової охорони приміщень надаються державним та комунальним установам, представникам малого, середнього бізнесу та великим компаніям.

Ми гарантуємо максимально швидке реагування та прибуття за лічені хвилини у разі виникнення небезпеки, адже автомобільні групи швидкого реагування  та групи на мотоциклах рівномірно розподілені у всіх районах міста.

Для забезпечення більш надійного та комплексного захисту  об’єкта наші фахівці додатково встановлюють тривожну кнопку термінового виклику, сповіщувачі руху, сповіщувачі відкриття дверей та вікон, сповіщувачі реагування на задимлення чи затоплення приміщення.

Робота операторів пульта спостереження та груп швидкого реагування здійснюється в режимі 24/7. Центральний пульт цілодобово отримує всю інформацію про стан об’єкта і стан сигналізації.

У разі виникнення проблем з технічними засобами охоронної сигналізації наші фахівці швидко і якісно допоможуть Вам у будь-який час.

  • Абонплата від 400 грн/ міс. (за умови підписання договору на 1 рік).
  • При сплаті абонплати за 6 місяців – знижка 5%.
  • При сплаті абонплати за 12 місяців – знижка 10%.
  • Перепідключення з інших охоронних фірм здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

Тариф «Вікенд»

Охоронна сигналізація надається в оренду на період до 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання(Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 120 грн/доба.    

Тариф «Тимчасовий»

Охоронна сигналізація надається в оренду на термін від 14 днів (з можливістю подальшого придбання обладнання). Встановлення, налаштування та підключення обладнання(Ajax StarterKit) на пульт централізованого спостереження становить 800 гривень. В комплект сигналізації входять:  розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax MotionProtect, універсальний датчик відкриття вікна/ двері Ajax DoorProtect, брелок для управління охоронною системою Ajax Space Control з вбудованою тривожною кнопкою термінового виклику. 

  • Абонплата становить 60 грн/доба.