Тривожна кнопка, відеонагляд, системи контролю доступу

У разі виникнення непередбачених ситуацій найбільш ефективним способом захисту є тривожна кнопка термінового виклику групи швидкого реагування.

Тривожна кнопка спрацьовує непомітно і  забезпечує оперативний та несподіваний приїзд групи швидкого реагування на місце події. 

За бажанням Ви можете замовити тривожну GPS-кнопку. У разі її спрацювання група швидкого реагування автоматично визначить Ваше місцезнаходження і за лічені хвилини прибуде для усунення небезпеки.

Встановлення тривожної кнопки є необхідним для забезпечення додаткового захисту об’єкта пультової охорони. Співробітники групи швидкого реагування прибудуть на об’єкт  в лічені хвилини після натискання тривожної кнопки та миттєво усунуть загрозу.  

Передача даних на пульт здійснюється комплексно за допомогою  GSM, GPS,  Ethernet та CSD каналів зв’язку. Робота операторів пульта спостереження та груп швидкого реагування здійснюється в цілодобовому режимі.

За бажанням замовника наші фахівці розроблять та встановлять на Вашому об’єкті систему контролю доступу (СКД) для обмеження доступу у приміщення небажаних осіб, автоматичної фіксації входу/виходу осіб за електронними перепустками (чіпами).

При необхідності ми розробимо та встановимо сучасну систему відеоспостереження, як аналогову, так і цифрову. 

Наші технічні фахівці у будь-який час доби та за любої погоди швидко і якісно усунуть будь-які проблеми, які виникли з обладнанням.